Hopp til hovedmeny Hopp til innhold Hopp til søk Hopp til kontaktinformasjon Forsiden
Av:  Nina Sørli
Publisert:  04.11.2011
 
Oppdatert: 17.02.2015

Komité for oppvekst og utdanning

Leiar: Jakob Bjelland
Nestleiar: Nina Ø. Borrevik

Møteinnkallingar og protokollar til Komité for oppvekst og utdanning

Medlemer valperioden 2011-2015:

H/D/KRF/SP/V

1. Jakob Bjelland (SP), jabj1972@hotmail.com - mobil 908 27 918
2. Nina Ø. Borrevik (H), nina.borrevik@ue.no - mobil 926 60 776
3. Silje Vatna (SP), silje-vatna@hotmail.com - mobil 908 98 063
4. Geir Angeltveit (V), Angeltveit88@gmail.com - mobil 404 01 753
5. Jan Reinemo (KrF), jan.reinemo@gmail.com - mobil 917 03 989 

Varamedlemer: 1. Gunnhild Hauge Vatna (H), 2. Jarle Halland (H), 3. Runar B. Mæhland (V), 4. Karl Næs (KrF), 5. Aase L. Lund (H), 6. Atle Heggøy (D), 7. Jorunn Fylkesnes (V)

FRP

6. Stig Myklevold, stig.myklevold@online.no - mobil 452 49 215

Varamedlemer: 1. Martha-Linn Maraas, 2. Bjørnar Helgesen, 3. Odd Ståle Larsen

AP

7. Katrin Innvær Ankervold, p-ank@online.no - mobil 996 48 741
8. Edgar Damås, edgar.inge.damas@kvaerner.com - mobil 950 76 168
9. Pim J. Taraldsøy,  pim@taraldsoy.no - mobil 906 95158

Varamedlemer: 1. Christoffer Rafdal , 2. Christian  Danmo, 3. Thomas Strauss

Politisk sekretariat

E-postadresse

post@stord.kommune.no

Marit Annie Åkra

Ansvar:

Kommunestyret
Formannskapet
Komité for næring, miljø og kultur
Den særskilde klagenemd
Valstyret
Valnemnda

Tlf. 53 49 66 53

Jonas Sætre

Ansvar:

Komité for oppvekst og utdanning
Komité for rehabilitering, helse og omsorg
Forvaltningsstyret
Eldrerådet
Rådet for funksjonshemma

Tlf. 53 49 66 51

.

Stord kommune
Postboks 304
5402 Stord
Leveringsadresse:
Borggata 2
5417 Stord
Ope: måndag-fredag 8-15.30

 

Telefon: 53 49 66 00
Telefaks: 53 49 66 01
E-post: post@stord.kommune.no
Kontonr: 8420.07.00014
Kommunenr. 1221
Org.nr: 939866914

 

Ansvarleg redaktør: Magnus Mjør
Nettredaktør: Haldis Lauksund
Teknisk ansvarleg: Leif-Arne Helland

Fairtrade-logo Miljøfyrtårn-logo MOT-logo Bu i sunnhordland-logo

Utvikla i samarbeid med: Sem & Stenersen PROKOM