'' Hopp til hovedmeny Hopp til innhold Hopp til søk Hopp til kontaktinformasjon Forsiden
Av:  Kesia Palmer Venaas
Publisert:  18.11.2009
 
Oppdatert: 05.08.2013

Tilsette

Tilsette

Kontaktinformasjon

Rune Valvatne Ask

Rektor

rune.valvatne.ask@stord.kommune.no

Laila E. Føyen

Ass. rektor

laila.foyen@stord.kommune.no

Anita Lie Koppang

Kontaktlærar 1. klasse

anita.lie@stord.kommune.no

Lisbet Horvei

Kontaktlærar 2. klasse

lisbet.horvei@stord.kommune.no

Linda Elisabeth Berg

Kontaktlærar 3. og 4. klasse

linda.elisabeth.berg@stord.kommune.no

Vigdis Aarskog

Kontaktlærar 5. og 6. klasse

vigdis.aarskog@stord.kommune.no

Kesia Palmer Venaas

Kontaktlærar 7. klasse

kesia.venaas@stord.kommune.no

 Ann Sissel Folkestad

Fag- og sosiallærar

ann.sissel.folkestad@stord.kommune.no

Bjarte Nesbø

Faglærar

bjarte.nesbo@stord.kommune.no

 Karen Prestegård

 Leiar SFO/Barne-og ungdomsarbeidar

karen.prestegaard@stord.kommune.no

Torunn Hovland

Assistent

Nina Lysen

Assistent og sekretær

nina.lysen@stord.kommune.no

Wenche Tollaksvik

Faglærar og assistent

wenche.tollaksvik@stord.kommune.no

 

Lærling

.

Litlabø skule
Gruvevegen 40
5415 Stord
Sjå kart

Telefon skule: 53 40 96 70
Telefon SFO: 53 40 96 76

Ansvarleg redaktør: Rune Ask
Nettredaktør: Kesia Palmer Venaas