'' Hopp til hovedmeny Hopp til innhold Hopp til søk Hopp til kontaktinformasjon Forsiden
Av:  Stord kommune
Publisert:  30.06.2009
 
Oppdatert: 03.09.2013

Ergoterapiavdeling

Les om tenesta ergoterapi

 

Kontaktinformasjon

Kommunale ergoterapeutar

Kontoradr.: Stord kommunale rehabiliteringssenter

Alle ergoterapeutane kan nåast gjennom Kundetorget i Rådhuset på Leirvik, tlf  53 49 66 00.


Du kan også ta direkte kontakt med den einskilde tenesteytar/terapeut på telefon- eller kontoradresse, eller kontakta heimebaserte tenester i det området du bur i

 

Avdelingsleiar Philip Solberg

Tlf. 53 49 66 88 
E-post: pso@stord.kommune.no

 

Solfrid Skumsnes Dahle
Tlf. 53 49 66 76
E-post: solfrid.s.dahle@stord.kommune.no

 

Marit Loven
Tlf. 53 49 66 87
E-post: marit.loven@stord.kommune.no

 

Anna Lise Sortland
Tlf. 53 49 67 46
E-post: anna.lise.sortland@stord.kommune.no

 

Beate Sydnes Jacobsen

Tlf. 53 49 66 76

E-post: beate.sydnes.jacobsen@stord.kommune.no 

Kontaktinformasjon

Einingsleiar Astrid Larsen

Tlf 53 49 66 95
Mobil 97 55 22 31 
e-post: astrid.larsen@stord.kommune.no

Sekretær Randi Helland

Tlf 53 49 67 05 (tysdag og torsdag)
e-post: randi.helland@stord.kommune.no

Faks: 53 49 67 00

.

Stord kommune
Rådhuset, Borggata 2
Postboks 304
5402 Stord
Kontonummer: 8420.07.00014
Kommunenr. 1221
Org.nr: 939866914

Telefon: 53 49 66 00
Telefaks: 53 49 66 01
E-post: post@stord.kommune.no
Organisasjonskart - adm
Kultur- og verdiplakat

Ansvarleg redaktør: Magnus Mjør
Nettredaktør: Emma Ölander Aadland
Teknisk ansvarleg: Leif-Arne Helland

Fairtrade-logo Miljøfyrtårn-logo MOT-logo Bu i sunnhordland-logo

 

Utvikla i samarbeid med: Sem & Stenersen PROKOM