'' Hopp til hovedmeny Hopp til innhold Hopp til søk Hopp til kontaktinformasjon Forsiden
Av:  Stord kommune
Publisert:  30.06.2009
 
Oppdatert: 03.09.2013

Fysioterapiavdeling- fysioterapi for vaksne

Les om tenesta fysioterapi

Avdelingsleiar

Philip Solberg
Tlf. 53 49 66 88
E-post: pso@stord.kommune.no

Kontaktinformasjon

Kontoradr.: Stord kommunale rehabiliteringssenter

Alle fysioterapeutane kan nåast gjennom Kundetorget i Rådhuset på Leirvik, tlf 53 49 66 00
Du kan også ta direkte kontakt med den einskilde tenesteytar/terapeut på telefon- eller kontoradresse, eller kontakta heimebaserte tenester i det området du bur i.  

Fysioterapeutar (fysioterapi for vaksne)

 
Avdelingsleiar Philip Solberg
Tlf. 53 49 66 88
E-post: philip.solberg@stord.kommune.no

Trine Corneliussen
Tlf. 53 49 67 91
E-post: trine.corneliussen@stord.kommune.no 

Svanhild Stuve
Tlf. 53 49 66 71
E-post: svanhild.stuve@stord.kommune.no

 

Anna Aas Eriksen
Tlf. 53 49 66 85
E-post: Anna.Aas.Eriksen@stord.kommune.no 

 

Tove Agdestein

Tlf. 53 49 66 73
E-post: tove.agdestein@stord.kommune.no

 

Turnusfysioterapeut

Tlf 53 49 66 81

E-post:

Kontaktinformasjon

Einingsleiar Astrid Larsen

Tlf 53 49 66 95
Mobil 97 55 22 31 
e-post: astrid.larsen@stord.kommune.no

Sekretær Randi Helland

Tlf 53 49 67 05 (tysdag og torsdag)
e-post: randi.helland@stord.kommune.no

Faks: 53 49 67 00

.

Stord kommune
Rådhuset, Borggata 2
Postboks 304
5402 Stord
Kontonummer: 8420.07.00014
Kommunenr. 1221
Org.nr: 939866914

Telefon: 53 49 66 00
Telefaks: 53 49 66 01
E-post: post@stord.kommune.no
Organisasjonskart - adm
Kultur- og verdiplakat

Ansvarleg redaktør: Magnus Mjør
Nettredaktør: Emma Ölander Aadland
Teknisk ansvarleg: Leif-Arne Helland

Fairtrade-logo Miljøfyrtårn-logo MOT-logo Bu i sunnhordland-logo

 

Utvikla i samarbeid med: Sem & Stenersen PROKOM