'' Hopp til hovedmeny Hopp til innhold Hopp til søk Hopp til kontaktinformasjon Forsiden
Av:  Stord kommune
Publisert:  03.11.2009
 
Oppdatert: 05.11.2013

Medlemmar i Utviklingsgruppa

Kvar enkelt av medlemmene i Utviklingsgruppa rapporterer til rådmannen eller ein av kommunalsjefane.

 

Følgjande personar høyrer til Utviklingsgruppa:

Namn og arbeidsoppgåver

Kontaktinformasjon

 

Agdestein, Odd Magne

Interkommunal innkjøpssjef

Telefon

53 49 68 12 / 97 55 20 68

E-postadresse

odd.magne.agdestein@stord.kommune.no

Dahl, Trygve
Helse og sosialkonsulent
Telefon

53 49 69 10

E-postadresse

trygve.dahl@stord.kommune.no

Dyrseth, Iren
Controller
Telefon

53 49 66 24

E-postadresse

Iren.dyrseth@stord.kommune.no

Framnes, Inger Vik
Sakshandsamar barnehage

Telefon

53 49 69 99

E-postadresse

inger.framnes@stord.kommune.no

Habbestad, Solfrid

Skulefagleg rådgjevar

Telefon

53 49 69 06

E-postadresse

solfrid.habbestad@stord.kommune.no

Kjelby, Marit
Skulefagleg rådgjevar
Telefon

53 49 69 06 / 903 68 882

E-postadresse

marit.kjelby@stord.kommune.no

Kvamme, Audvald
Kommuneadvokat
Telefon

97 55 20 91

E-postadresse

audvald.kvamme@stord.kommune.no

Nesbø, Kjell
Prosjektleiar bygg
Telefon

53 49 68 11 / 97 55 20 27

E-postadresse

kjell.nesbo@stord.kommune.no

Rusten, Sylve
Rådgjevar idrett- og
friluftsliv
Telefon

53 49 69 31

E-postadresse

sylve.rusten@stord.kommune.no

Storebø, Ragnhild

Barnehagekonsulent

Telefon

53 49 69 14

E-postadresse

ragnhild.storeboe@stord.kommune.no 

Storebø, Aasmund

Kommunelege
(tysdagar)


Telefon

53 49 66 30

E-postadresse
aasmund.storebo@stord.kommune.no
Sørheim, Lars Helge
Kommunelege
(onsd./torsd og fred)
Telefon

53 49 66 30

E-postadresse 

lars.helge.sorheim@stord.kommune.no

 

 

 

Kontaktinformasjon

Utviklingsgruppa
Stord kommune
Rådhuset
Borggata 2

Leiar
Trygve Dahl
Telefon
53 49 69 10

Telefaks
53 49 66 01

E-postadrese
trygve.dahl@stord.kommune.no  

Postadresse
Utviklingsgruppa 
Postboks 304
5402 Stord

Alle medlemmane i Utviklingsgruppa 

.

Stord kommune
Rådhuset, Borggata 2
Postboks 304
5402 Stord
Kontonummer: 8420.07.00014
Kommunenr. 1221
Org.nr: 939866914

Telefon: 53 49 66 00
Telefaks: 53 49 66 01
E-post: post@stord.kommune.no
Organisasjonskart - adm
Kultur- og verdiplakat

Ansvarleg redaktør: Magnus Mjør
Nettredaktør: Emma Ölander Aadland
Teknisk ansvarleg: Leif-Arne Helland

Fairtrade-logo Miljøfyrtårn-logo MOT-logo Bu i sunnhordland-logo

 

Utvikla i samarbeid med: Sem & Stenersen PROKOM