'' Hopp til hovedmeny Hopp til innhold Hopp til søk Hopp til kontaktinformasjon Forsiden
Av:  Stord kommune
Publisert:  17.04.2009
Foto: Camilla Larsson
Oppdatert: 25.02.2014

Regulering, byggesak og oppmåling - RBO

Regulering-, byggesak- og oppmålingseininga har ansvar for plan- og byggjesaker, kart og oppmålingstenester.

I menyen til høgre kan du finna informasjon om dei ulike tenestene som vert utført av RBO.

Besøksadresse

1. etasje i Rådhuset
Borggata 2

Postadresse

Postboks 304
5402 Stord

E-postadresse

rbo@stord.kommune.no

Opningstid

Månd. - fredag kl.08.00 - 15.00

Kontakt tilsette:

 

Einingleiar for Regulering, byggjesak og oppmåling

Lovise Vestbøstad
E-post lovise.vestbostad@stord.kommune.no
Telefon 53 49 68 18

 

Regulering

Ove Kvalnes 
E-post ove.kvalnes@stord.kommune.no
Telefon 53 49 68 25

Gudfinna Erlingsdottir
E-post gudfinna.erlingsdottir@stord.kommune.no
Telefon 53 49 68 21
Merete R. Hageberg
E-post merete.hageberg@stord.kommune.no
Telefon 53 49 68 36

Linn Kari Langhelle
E-post linn.langhelle@stord.kommune.no
Telefon 53 49 68 16

 

Byggjesak

Ove Jarle Skaar
E-post ove.jarle.skaar@stord.kommune.no
Telefon 53 49 68 08

Irinja Almås
E-post irinja.almas@stord.kommune.no
Telefon 53 49 68 80
Anne-Lise Næs Olsen
E-post: alolsen@stord.kommune.no 
Telefon 53 49 68 26

 

Oppmåling

Øyvind Agdestein
E-post oyvind.agdestein@stord.kommune.no
Telefon 53 49 68 03
Sigurd Huglen
E-post sigurd.huglen@stord.kommune.no
Telefon 53 49 68 33
Yngve Sagvaag Lunde 
E-post yngve.sagvaag.lunde@stord.kommune.no
Telefon 53 49 68 37

 

Geodata

Tone J. Riisnæs
E-post tone.riisnaes@stord.kommune.no
Telefon 53 49 68 17

Håvard Pedersen
E-post havard.pedersen@stord.kommune.no
Telefon 53 49 69 11

Kontaktinformasjon

Leiar
Lovise Vestbøstad

Telefon
53 49 68 18

E-postadresse
rbo@stord.kommune.no

.

Stord kommune
Rådhuset, Borggata 2
Postboks 304
5402 Stord
Kontonummer: 8420.07.00014
Kommunenr. 1221
Org.nr: 939866914

Telefon: 53 49 66 00
Telefaks: 53 49 66 01
E-post: post@stord.kommune.no
Organisasjonskart - adm
Kultur- og verdiplakat

Ansvarleg redaktør: Magnus Mjør
Nettredaktør: Emma Ölander Aadland
Teknisk ansvarleg: Leif-Arne Helland

Fairtrade-logo Miljøfyrtårn-logo MOT-logo Bu i sunnhordland-logo

 

Utvikla i samarbeid med: Sem & Stenersen PROKOM