Vekeplanar

Lærarar, trinnkontaktar og FAU

Namn Funksjon Telefon E-postadresse
Gro Sissel L Bjordal Lærar    gro.sissel.langeland.bjordal@stord.kommune.no
Rebecca C M Ekeland Kontaktlærar   rebecca.eikeland@stord.kommune.no
Agnes Fylkesnes Kontaktlærar   agnes.fylkesnes@stord.kommune.no
Grethe Myhre Lærar   grethe.myhre@stord.kommune.no
Aud K Vad Kontaktlærar   aud.kannelonning.vad@stord.kommune.no

 

Namn Funksjon Telefon E-postadresse
Solveig G Skulstad Trinnkontakt 93654113 solveig.skulstad@coop.no
Kjetil Berger Falk Trinnkontakt 45453117 kjetil@bomfolk.no
Hildegunn Solheim                  FAU                      41426703                  hildegunn_s@hotmail.com
Ola Sønnerlid FAU 45402744 ola.sonnerlid@gmail.com
Ingjerd K Kolstad Vara FAU 90682115 ingjerdkkolstad@gmail.com

 

Skriv til heimen

Lenkjer

Zeppelin 4 elev Salaby Skole Image result for onenote Image result for glosetyggeren