Vekeplanar

Lærarar, trinnkontakt og FAU

Lærarar

Namn

Funksjon

Telefon

E-postadresse

Hanne Koppang Kontaktlærar  

Hanne.R.Koppang@stord.kommune.no

Wenche Landa Kontaktlærar  

Wenche.Landa@stord.kommune.no

Elisabeth Kvam

Kontaktlærar

 

Elisabeth.Kvam@stord.kommune.no

Øyvind Nordlie  Musikklærar   Oyvind.Nordlie@stord.kommune.no

 

Trinnkontaktar og FAU

Namn

Funksjon

Telefon

E-postadresse

Andreas Bjordal

Trinnkontakt

91863242

andreas.bjordal@stord.kommune.no

Helene Barsnes 

Trinnkontakt

99262295

helene.barsnes@tveit.no

Silje Dahl

Vara trinnkontakt 98846651 silje@sydvest.no

Kjersti Kolstø 

FAU

91154289 

Kjersti.kolsto@stord.kommune.no

Ingeborg Furuhovde 

FAU

97159985 

ingeborgfuruhovde@gmail.com

Thomas Danielsen

Vara FAU

41793694 

thomas.danielsen@gmail.com

Skriv til heimen