lærer konatkt

Torill Berger Folk

Drama, visuelle kunstfag

E-post: torill.berger.falk@stord.kommune.no

Tone Heide

Piano, dirigent Stord ungdomskor

E-post: tone.heide@stord.kommune.no

Magnus blom

Piano

E-post: magnus.blom@stord.kommune.no

Grete Hylland

Tverfløyte,  musikkleik

E-post: grete.hylland@stord.kommune.no

Alise Jonassen

Fiolin, orkester

E-post: alise.jonassen@stord.kommune.no

Ian Kolstad

Musikkterapeut, band

E-post: ian.kolstad@stord.kommune.no
 

Jarle Kristoffersen

Cello, orkester

E-post: jarle.kristoffersen@stord.kommune.no

Håvard Kroka

Dirigent, Rommetveit skulekorps og Stord skulekorps

E-post:  havkro@start.no
 

Mari Nesvold

Treblås

E-post: Mari.Nesvold@stord.kommune.no

Rune Nesse

Slagverk

E-post: rune.nesse@stord.kommune.no

Tom Stien

Gitar

E-post: tom.stien@stord.kommune.no

Omar Zahl Pettersen

Piano

E-post: omar.zahl.pettersen@stord.kommune.no

Madel Regine Carlsen

Jazzdans, Hip-hop, ballett

E-post: Madel.Regine.Carlsen@stord.kommune.no

Jorunn Whittaker

Dans

E-post:Jorunn.gravem.whittaker@stord.kommune.no

Jarle Kristoffersen

Song

E-post: jarle.kristoffersen@stord.kommune.no

Elena Kazantseva

Dans

E-post: Elena.Kazantseva@stord.kommune.no

Paul Sydney Hughes

Messing

Paul.Sydney.Hughes@stord.kommune.no

 

Espen lillebø

Musikkterapi

Espen.Lillebo@stord.kommune.no