Skulen ligg i bydelen Litlabø i Stord kommune. Me ligg fint og usjenert til, og like nedanfor skulen ligg det gamle gruveområdet på Litlabø. Det første skulebygget som kom på Litlabø vart bygd i 1925, og vart kalla for gamleskulen. Bygda har med andre ord hatt eigen skule i 95 år.

Tilsette

Kesia

 

 

 

Kesia Tabita Sowerby Palmer

Rektor

Tlf: 53 40 96 72 / 926 46 805

E-post: kesia.tabita.sowerby.palmer@stord.kommune.no

Hege

Hege Karin Havn

Ass.rektor

Tlf: 53 40 96 70 / 472 56 607

E-post: hege.karin.havn@stord.kommune.no

Stine

Stine Almås Alsaker

Kontaktlærar 1. trinn

Tlf: 404 73 500

E-post: stine.almas.alsaker@stord.kommune.no

Agnete

Agnete Valvatne Aas

Kontaktlærar 2. trinn

Tlf: 958 68 583

E-post: agnete.aas@stord.kommune.no

Rikke

Rikke Marie Stenersen

Kontaktlærar 3. trinn

Tlf: 930 69 975

E-post: rikke.helvik@stord.kommune.no

Ann Sissel

Ann Sissel Folkestad

Kontaktlærar 4. trinn, sosiallærar

Tlf: 411 03 406 

E-post: ann.sissel.folkestad@stord.kommune.no

Linda

Linda Elisabet Berg

Kontaktlærar 5. trinn

Tlf: 958 84 375

E-post: linda.elisabeth.berg@stord.kommune.no

Elin

Elin Ljones Mikkelsen

Kontaktlærar 6. trinn

Tlf: 479 06 213

E-post: elin.ljones.mikkelsen@stord.kommune.no

 

Steinar Saghaug Halland

Kontaktlærar 6. trinn

Tlf: 452 41 287

E-post: steinar.halland@stord.kommune.no

Tone

Tone Beate Nordfonn

Kontaktlærar 7. trinn

Tlf: 977 27 721

E-post: tone.beate.nordfonn@stord.kommune.no

Berit

Berit Moen

Faglærar

E-post: berit.moen@stord.kommune.no

Lisbet

Lisbet Horvei

Faglærar

E-post: lisbet.horvei@stord.kommune.no

Wenche

Wenche Tollaksvik

Faglærar og assistent

E-post: wenche.tollaksvik@stord.kommune.no

Sissel

Sissel Fossøy

Faglærar

E-post: sissel.fossoy@stord.kommune.no

Malin

Malin Hellesund Jensen

Faglærar

E-post: malin.hellesund.jensen@stord.kommune.no

Kenneth

 Kenneth Hystad

Faglærar

E-post: kenneth.hystad@stord.kommune.no

 

Anne E. Olsen

SFO-leiar og assistent

Tlf:53 40 96 76

E-post: anne.olsen@stord.kommune.no

Sander

Sander Skimmeland Aasheim

Assistent

E-post: sander.skimmeland.aasheim@stord.kommune.no

Nina

Nina Lysen

Fagarbeidar og merkantil

Tlf: 53 40 96 70

E-post: nina.lysen@stord.kommune.no

Henrik

Henrik S. Lilleheie

Fagarbeidar

E-post: henrik.skjetne.lilleheie@stord.kommune.no

 

Emilie Aaserud Hystad

Faglærar (i permisjon)

E-post: emilie.aaserud.hystad@stord.kommune.no

 

Marie Utslottøy Isaksen

Faglærar (i permisjon)

E-post: marie.utslottoy.isaksen@stord.kommune.no

 

Hilde Rykkje

Faglærar (i permisjon)

E-post: hilde.rykkje@stord.kommune.no

 

 

 

  Foto: ©John Kenneth Aase 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skuledagen

06.45 - 08.30

  • SFO opnar
  • Rolege aktivitetar- spel - lesing - perling - koseprat
  • Frukost (nista/gryn)

 

08.30: Skulestart 1.-4. trinn / 08.45: Skulestart 5.-7. trinn

08.30-10.00: 1. økt 1.-4. trinn / 08.45-10.30: 1. økt 5.-7. trinn

10.00-10.30: Midttime 1.-4. trinn / 10.30-11.00: Midttime 5.-7. trinn

10.30-12.00: Mat/2. økt 1.-4. trinn / 11.00-12.30: Mat/2. økt 5.-7. trinn

12.00-12.30: Friminutt 1.-4. trinn / 12.30-13.00: Friminutt 5.-7. trinn

12.30-13.45: 3. økt 1.-2. trinn / 12.30-13.55: 3. økt 3.-4. trinn / 13.00-14.15: 3. økt 5.-7.trinn

14.15-15.15: Leksehjelp for 5.-7. trinn måndag og onsdag

 

SFO:

13.45 - 14.00

  • Samling / registrering.

14.00 - 14.30

  • Måltid.

14.30 - 15.30

  • Aktivitetar - frie / tilrettelagde

15.30 - 16.15

  • Barna byrjar å gå heim / frileik
  • Me ryddar SFO til neste dag

16.15

  • SFO stenger

Informasjonshefte

Her finn ein Litlabø skule sitt informasjonshefte. Dette vert sendt heim som ranselpost når eleven byrjar i første klasse, eller er ny på skulen.