Her kan du sjå korleis me er organisert i pdf.

 

Namn Tittel

Amundsen, Roy-Sverre

Tlf: 992 25 785

E-post: roy-sverre.amundsen@stord.kommune.no

Einingsleiar

Vinje, Svein Erik

Tlf: 975 52 204

E-post:svein.erik.vinje@stord.kommune.no

Økonomileiar

Kallestad, Ina Elisabeth

Tlf: 53 49 68 01 / 975 52 072

E-post: iek@stord.kommune.no 

Førstesekretær

Kallestadbakken, Erik

Tlf: 53 49 67 55 / 975 52 085

E-post: erik.kallestadbakken@stord.kommune.no

Formann vatn og avlaup

Enes, Gunhild

Tlf: 53 49 67 57 / 975 52 079

E-post: gunhild.enes@stord.kommune.no

Leidningsnett og kart

Løbø, Kathrin

Tlf: 53 49 68 05 / 975 52 022

E-post: kathrin.lobo@stord.kommune.no

Forvaltning og kontroll VA

Haugland, Frank Robert Drange

Tlf: 959 90 098

E-post:frank.robert.drange.haugland@stord.kommune.no

Kontrollør
Sanitærmeldingar

Lothe, Øivind

Tlf: 53 49 67 56 / 975 52 070

E-post: olothe@stord.kommune.no

Avdelingsleiar drift

Clausen, Liv Dahl

Tlf: 53 49 68 04

E-post: ldc@stord.kommune.no

Gebyr/faktura eigedomsavgifter

Hetlesæter, Arnstein

Tlf: 53 49 67 58 / 975 52 062

E-post: ahe@stord.kommune.no

Fag- og utviklingssjef vatn og avlaup

Larsen, Carl Ove

Tlf: 53 49 69 95

E-post:carl.ove.larsen@stord.kommune.no

Prosjektleiar vatn og avlaup

Haaland, Sivert

Tlf: 975 52 065

E-post: sivert.haaland@stord.kommune.no

Prosjektleiar vatn og avlaup

Augustson, Ronny

Tlf: 974 81 339

E-post: Ronny.augustson@stord.kommune.no

Prosjektleiar vatn og avlaup

Kattetvedt, Knut

Tlf: 975 52 077

E-post: knut.kattetvedt@stord.kommune.no

Prosjektleiar vatn og avlaup

Bauge, Olav

Tlf: 907 22 671

E-post: olav.bauge@stord.kommune.no

Prosjektleiar vatn og avlaup

Andersen, Elin Katrine Dahle

Tlf: 53 49 67 43

E-post: elin.andersen@stord.kommune.no

Leiar kvalitet

Hagen, Dag Martin

Tlf: 975 52 061

E-post: dag.martin.hagen@stord.kommune.no

Avdelingsleiar Vatn

Horneland, Sigbjørn

Tlf: 907 03 717

E-post:sigbjorn.horneland@stord.kommune.no

Fagarbeidar Pumpestasjonar og reinseanlegg

Sæbø, Harald Oddvar

Tlf: 53 49 68 39 / 975 52 160

E-post: hos@stord.kommune.no

Fagsjef veg

Nordal, Jon Magne

Tlf: 922 81 806

E-post:Jon.Magne.Nordal@stord.kommune.no

Kontrollør