Kommunefysioterapeutar for vaksne

Andreas Sirevaag

Tlf. 53 49 66 88

E-post: andreas.sirevaag@stord.kommune.no

Avdelingsleiar

Anna Aas Eriksen

Tlf. 53 49 64 65

E-post: Anna.Aas.Eriksen@stord.kommune.no

Fysioterapeut

Permisjon

Trine Corneliussen

Tlf. 53 49 67 91

E-post: trine.corneliussen@stord.kommune.no 

Fysioterapeut

Svanhild Stuve

Tlf. 53 49 66 71

E-post: svanhild.stuve@stord.kommune.no

Fysioterapeut

Karen Røssland

Tlf. 53 49 66 81

E-post:  Karen.Rossland@stord.kommune.no

Fysioterapeut

Bård Inge Bø

Tlf: 53 49 66 85

E-post: Bard.Inge.Bo@stord.kommune.no

 

Fysioterapeut

 

Hilde Nielsen Nordtveit

E-Post: Hilde.Nordtveit@stord.kommune.no

 

Fysioterapeut

 

Kommunefysioterapeutar for barn

Nils M. Blålid

Tlf. 53 49 66 94

E-post: Nils.Magne.Blalid@stord.kommune.no

Fysioterapeut

Torill S. Skjetne

Tlf. 53 49 69 86

E-post: torill.skjetne@stord.kommune.no

Fysioterapeut

Fysioterapeutane for barn er organisert under Førebyggjande tenester.