I valperioden 2019-2023 er fordelinga mellom partia slik:

Høgre: 6
Senterpartiet: 5
Kristeleg Folkeparti: 2
Venstre: 1
Miljøpartiet dei grøne: 1
Arbeidarpartiet: 10
Sosialistisk Venstreparti: 2
Framstegspartiet: 5
​Rødt: 1
Uavhengig: 2

 

Arbeidarpartiet

Gaute Straume Epland
Ordførar 

E-post: gaute.epland@stord.kommune.no
Mobil: 954 46 307 

Gaute Epland

Trude Aamot

E-post: trude.aamot@stord.kommune.no
Mobil: 960 47 975

Trude Aamot

Tarjei Aamot Haga

E-post: tarjei.haga@gmail.com
Mobil: 415 11 549

Tarjei Haga
Edgar Inge Damås

E-post: edgar.damas@sklbb.no
Telefon: 53 41 53 64
Mobil: 950 76 168
Portrettbilete av Edgar Inge Damås
Sigurd Sævareid

E-post: sigurd.saevareid@akersolutions.com
Mobil: 954 19 989
sigurd-saevareid

Britt Nelly Hystad Barane

E-post: britt.nelly@stord.kommune.no
Mobil: 924 86 358

Britt Nelly Hystad Barane
Marit Tislevoll Odland

E-post: marit.tislevoll.odland@sklbb.no
Mobil: 977 55 749
Marit-odland

Tore Hatlevik

E-post: tha@stord.kommune.no
Mobil: 982 69 900

Tore Hatlevik

Susan Abdallah

E-post: Susan.Abdallah@stord.kommune.no
Mobil: 998 91 377

Portrettbilete av Susann Abdallah

Kathrin Innvær Ankervold

E-post: kaan@fitjar.kommune.no 
Mobil: 996 48 741

Katrine Innvær Ankervold

Framstegspartiet

Sigbjørn Framnes

E-post: Sigbjorn.framnes@vlfk.no
Telefon: 53 49 47 97 
Mobil: 900 62 055
Sigbjørn Framnes

Marte-Cecilie Tveita Djuvsland

E-post: martetveita@gmail.com
Mobil: 481 30 308

Marte-Cecilie Tveita Djuvsland

Reinert Svanberg

E-post: reinert.svanberg@gmail.com
Mobil: 975 02 932

Reinert Svanberg

Odd Ståle Larsen

E-post: ost.larsen@hotmail.com 
Mobil: 976 57 943

Odd Ståle Larsen

Eva Herskedal Irgens

E-post: irgensherskedaleva@yahoo.no
Mobil: 412 12 189

Eva Herskedal Irgens

Høgre

Øyvind Kyvik

E-post: oyvind.kyvik@akersolutions.com
Mobil: 924 56 948

Øyvind Kyvik
Fredrik Ugland Litleskare

E-post: fredrik.litleskare@sklbb.no
Telefon: 53 41 69 09
Mobil: 930 14 160
Portrettbilete av Fredrik Litleskare

Henrik Engevik Hatlevik 

E-post: 
Mobil: 

 

Inga Lothe

E-post: inga.lothe@akersolutions.com
Mobil: 918 57 717

Inga Lothe

Magne Heimvik

E-post: magne.heimvik@sklbb.no
Mobil: 975 56 065

Magne Heimvik

Christian Andre Balchen

E-post: christian.balchen@sklbb.no
Mobil: 976 58 448

Christian Andre Balchen

Kristeleg Folkeparti

Torbjørn Brosvik

E-post: torbjorn.brosvik@stord.kommune.no
Mobil: 402 40 468
torbjorg-brosvik

Dag Ove Fauskanger

E-post: dag.o.fauskanger@sklbb.no

Dag Ove Fauskanger

Miljøpartiet Dei Grøne

John F. Tonnessen

E-post: johnftonnessen@gmail.com
Mobil: 997 75 554
John-tonnessen

Raudt

 

Tore Roth Blokhus

E-post: tore.blokhus@stord.kommune.no
Mobil: 922 31 854

Tore Roth Blokhus

Senterpartiet

Jakob Bjelland

E-post: jakob.bjelland@stord.kommune.no
Mobil: 908 27 918
Portrettbilete av Jakob Bjelland

Silje Vatna

E-post: silje.vatna@gmail.com
 

Silje Vatna

Nancy Johanne Aasheim

E-post: najoaa77@gmail.com
Mobil: 930 98 519

Nancy Aasheim

Stig Kjoberg Almås

E-post: stig@treoghage.no
Mobil: 470 18 205

Stig Kjoberg Almås

Ingrid Jahn Jordåen

E-post: frkjahn@hotmail.com
Mobil: 958 95 782

Ingrid Jahn Jordåen

Sosialistisk Venstreparti

Hilde Mathea Hildal Hauglid

E-post: hhauglid@gmail.com
Mobil: 922 03 436
Hilde-hauglid

Anna Sofie Ekeland Valvatne

E-post: annavalvatne@gmail.com
Mobil: 452 78 775

Anna Sofie Valvatne

Venstre

Geir Angeltveit

E-post: Angeltveit88@gmail.com
Telefon: 404 01 753
Portrettbilete av Geir Angeltveit

Uavhengig

Bente Bjelland

E-post: bebj@fitjar.kommune.no
Mobil: 476 86 208

Bente-Bjelland

Linda Grundtvig

E-post: linda-grundtvig@hotmail.com
Mobil: 906 91 290

Linda-grundtvig

 

Varamedlemer

Arbeidarpartiet

Roy-Sverre Amundsen, Amram Hadida, Inger Johanne Moe, Arnfinn Saue, Per Jan Ingebrigtsen, Vigdis Olsen, Asbjørg Hovland Verpelstad, Anett Hidle Stokken, Britt Dagmar Reksnes, Asle Ragnar Dahl, Astrid-Cecilie Aleksandersen, Ragnhild Stokken og Rune Hantho.

Høgre

Per Audun Halleraker, Magne Bjelland, Thomas Almås Danielsen, Reidun Stavland, Mai Britt Hellesund, Sigmund Mongstad Hope, Robert Brandvik og Sunniva Grav Framnes.

Senterpartiet

Guro Kristi Holmberg, Janne Iren Eikeland, Sunniva Hovland Sande, Øystein Huglen, Tor Olav Blekenberg, Tore Jubskås, Per Geir Vatna, Jan Vidar Kannelønning.

Framstegspartiet

Stian Djuvsland, Tor Magne Albretsen, Kristian Magnussen, Hilde Framnes Neset, Lars Stuve, Nils Gunnar Waage, Remi Emil Sjo, Mari An Tveita og Torbjørn Marthinsen.

Kristeleg Folkeparti

Britt Kristin Naustdal Ladehaug, Kjetil Eldøy, Odd Naustdal, Kjetil Fyllingen og Magne Andresen.

Miljøpartiet Dei Grøne

William Bond Larsen, Johny Dyrøy, Live Cornelia Gravdal og Vidar Sagen-Roland.

Venstre

Kristin Steinsland, Kåre Løkhammer, Camilla Elen Berg Larsen og Else-Berit Helle.

Sosialistisk Venstreparti

Atle Hansen, Jorge Del Pino, Nils Magne Blålid, Jane Særsten Jünger og Hege Myklebust.

Raudt

Rose Maiken Flatmo, Per Christian Rognli, Mohammed Kallel og Paul Morten Vikanes.

 

 

Postadresse: Post@stord.kommune.no