Interkommunalt arkiv Hordaland IKS (IKAH)

Vald i kommunestyret 30.11.23 

Representant: Jane C. S Jünger (SV)

  1. Vararepresentant: Mai Britt Hellesund (H)
  2. Vararepresentant: Geir Angeltveit (V)

Innkalling for representantskapet for IKA-Hordaland IKS 09.02.24 (pdf)

Region Sunnhordland IKS og Sunnhordlandsrådet IPR

Vald i kommunestyret i 19.12.2023

RepresentantarPersonleg vara
Sigbjørn Framnes (Frp)
  1. Øyvind Kyvik (H)
  2. Inga Lothe (H)

Sunnhordland Interkommunale Miljøverk IKS (SIM)

Vald i kommunestyret 30.11.23

RepresentantarPersonlege varamedlemmer
Sigbjørn Framnes (Frp)
  1. Anja Austlid (Frp)
  2. Reinert Svanberg (Frp)
Øyvind Kyvik (H)
  1. Dag Ove Fauskanger (Krf)
  2. Gunnhild Hauge (H)
Geir Angeltveit (V)
  1. Guro Betten (V)
  2. Knut Eide Løkhammer (V)
Inga Lothe (H)
  1. Mai Britt Hellesund (H)
  2. Gunnhild Hystad (KrF)
Trude Aamot (Ap)
  1. Edgar Inge Damås (Ap)
  2. Julia Wiland (Ap)
Jane C.S Jünger (SV)
  1. Tore Roth Blokhus (SV)
  2. Hilde H. Hauglid (SV)

       

 Innkalling til representantskapsmøte i SIM 26.04.2024 (pdf)

Stiftinga kystkultur no

Vald i kommunestyret 30.11.23

Medlem: Atle Hansen (SV)

Vara: Magne Bjelland (H)

Friluftsrådet Vest

Årsmøterepresentantar

Vald i utval for oppvekst og kultur 12.12.2023

RepresentantarPersonlege vara
Camilla Elen Berg Larsen (V)Anne Kristin Aaseth(H)
Odd Ståle Larsen (Frp)Solveig Hetleflåt (H)
Per Morten Kannelønning (INP)Gunnhild Hystad (KrF)

Styrerepresentantar

Vald i utval for oppvekst og kultur 12.12.2023

Styrekandidat: Camilla Elen Berg Larsen (V)

Vararepresentantar: Julia Wiland (Ap)

 

Vest brann- og redningsregion KOF

Vald i kommunestyret 30.11.23 

Representant: Sigbjørn Framnes (Frp), ordførar

Vararepresentant: Øyvind Kyvik (H), varaordførar

Sunnhordland Interkommunale Legevakt IKS

Vald i kommunestyret 30.11.23

Representant: Sigbjørn Framnes (Frp), ordførar

Vararepresentant 1: Øyvind Kyvik (H), varaordførar

Vararepresentant 2: Inga Lothe (H)

Krisesenter Vest IKS

Vald i kommunestyret 30.11.23

Representantskapet
Representant: Gunnhild Hauge (H)

Vararepresentant 1: Eva Herskedal Irgens (Frp)

Vararepresentant 2: Ulvar Akselsen (Ap)

Kommunestyret føreslår følgjande kandidat til styret i perioden 2024-2026

Representant: Christian Andre Balchen (H) og Constanse Leth Iversen (Ap)

 

Innkalling til representantskapsmøte Krisesenter Vest IKS 07.05.2024 (pdf)

Dyrevernnemnd - avdeling Sunnhordland og Haugaland

Kontaktperson avdelingssjef May Vestbø, May.Vestbo@mattilsynet.no   

Medlemmar

Knut Risvold Aalvik, Saudavegen 291, 4208 Saudasjøen 

Alf Grønstad Ramsvik, 5590 Etne 

Kjellaug S. Selsaas Stokkadalsvegen 208, 5578 Nedre Vats 

Olaug Vikingstad Vikingstadveien 99, 4260 Torvastad 

Tron Kristiansen Sundveien 725, 4264 Kvalavåg 

Espen Knutsen Fosnavegen 315, 5546 Røyksund 

Marthe Sjølyst Løkavannstunet 14a, 5534 Haugesund 

Leif Rune Sundfør Våg 40, 5570 Aksdal 

Gjertrud S. Osmundsen Skiftestadvegen 7b, 5550 Sveio 

Solfrid Bø Hallaråker Melingsvegen 21, 5430 Bremnes 

Tore Atle Sørheim Kattatveit 73, 5417 Stord 

Olav Høyland Høylandsvegen 46, 5412 Stord 

Sofie Bøe Tømmerbakke Nordre Haugland 38, 5392 Storebø 

Audun Lund Eik Tysnesvegen 72, 5680 Tysnes 

Ingfrid Øyre Nordrepollen 265B, 5476 Mauranger