Send post til utvalet: Post@stord.kommune.no

Leiar: Geir Angeltveit (V)
Nestleiar: Anne Kristin Aaseth (H)

Medlemmar

PartinamnVara
Arbeidarpartiet (Ap)

Inger Christin Hystad Barane
E-post: ingerchristin@icloud.com

Per Jan Ingebrigtsen
E-post: pjin@broadpark.no, tlf. 951 35 989

Constanse Leth Iversen
E-post: Constanse.iversen@outlook.com, tlf. 920 39 808

  1. Narider Singh
  2. Asbjørg Hovland Verpelstad
  3. Jostein Bertin Øgård
  4. Julia Wiland
  5. Asle Ragnar Dahl
Framstegspartiet (Frp)

Fredrik Mettälä
E-post: fredrik.mettala@fpu.no, tlf. 466 10 157

Marius Sjo
E-post: marius.sjo@gmail.com

  1. Kristine Salomonsen
  2. Remi Sjo
  3. Eva Herskedal Irgens
  4. Anders Hansen
Høgre (H)

Anne Kristin Aaseth
E-post: anne.kristin46@gmail.com, tlf. 416 81 108

Solveig Hetleflåt
E-post: Solveighetleflaat@gmail.com, tlf. 481 45 829 

  1. Madelaine Agdestein Børtveit
  2. Tone Bergsvåg
  3. Thomas Danielsen
  4. Per Audun Halleraker
Kristeleg Folkeparti (KrF) og Venstre (V)

Geir Angeltveit (V)
E-post: Angeltveit88@gmail.com, tlf. 404 01 753

Gunnhild Hystad (KrF)
E-post: Gunnhild.Hystad@stord.kommune.no 

  1. Ann Kristin Vasslid Hatlevik(V)
  2. Karl Næs (KrF)
  3. Alaa Al Shaer (V)
  4. Dag Ove Fauskanger (KrF)
Senterpartiet (Sp) og Industri og Næringspartiet (INP)Per Morten Kannelønning (INP)
E-post: permkanne@icloud.com tlf. 472 63 361
  1. Silje Vatna (UA)
  2. Frode Edgar Karlsen (UA)
  3. Esther Aasen Bjelland (Sp)
Sosialistisk Venstreparti (SV) og Raudt (R)Jane Jünger (SV)
E-post: janebanan@gmail.com, tlf. 412 55 893
  1. Hannah Belsvik Hansen (SV)
  2. Karl Joachim Svendsen (R)
  3. Ida Koppang (R)

Arbeidsområder for OKU

  • Barnevern
  • Barnehage
  • Grunnskule, skulefritidsordning
  • Pedagogisk-/psykologisk teneste
  • Vaksenopplæring
  • Fritidsklubbar
  • Kulturskule
  • Saker om samordning av lokale kriminalitetsførebyggjande tiltak (SLT)
  • Spørsmål om barn sine oppvekstvilkår
  • Sektorplanar, inkludert kommunedelplan
  • Allment kulturarbeid, herunder å vedta reglar for tildeling av kulturmidlar
  • Bibliotek
  • Kinodrift
  • Sport, idrett, friluftsliv og nærmiljø
  • Frivillig organisajonsliv