Arbeiderpartiet:

Marita Vassnes, e-post: marita.vassnes@stord.kommune.no - Tlf. 924 79 907

Høgre:

Øyvind Kyvik, e-post: oyvind.kyvik@kvaerner.com - Tlf. 924 56 948

Framstegspartiet:

Sigbjørn Framnes, e-post: sigbjorn.framnes@gmail.com - Tlf.  900 62 055

Kristeleg Folkeparti:

Torbjørn Brosvik, e-post: tbrosvik@gmail.com - Tlf. 402 40 468 

Miljøpartiet Dei Grøne

John F. Tonnessen, e-post: johnftonnessen@gmail.com - Tlf. 997 75 554

Senterpartiet

Silje Vatna, e-post: silje.vatna@gmail.com

Sosialistisk Venstreparti

Hilde H. Hauglid, e-post: hhauglid@gmail.com - Tlf. 922 03 436

Venstre

Geir Angeltveit, e-post: angeltveit88@gmail.com - Tlf. 404 01 753

Raudt

Tore R. Blokhus, e-post: tore.blokhus@stord.kommune.no - Tlf. 922 31 854

Partia sine gruppemøte

Gruppemøte før utvalsmøta
Parti Dag Klokkeslett Stad
AP Torsdag kl 19.00 Formannskapssalen, rådhuset
Frp Måndag kl 19.00 Publikumssalen, rådhuset
Høgre Måndag kl 19.00 Kommunestyresalen, rådhuset
KrF Måndag kl 19.00 Ordføraren sitt møterom, rådhuset
MDG Tysdag kl 19.00 Publikumssalen, rådhuset
Sp Måndag kl 19.00 Kantina, rådhuset
SV Måndag kl 18.00 Helsestasjonen i Myro
Venstre Tysdag kl 17.00 Rehabiliteringssenteret
Raudt Tysdag kl 18.30 Formannskapssalen

 

Gruppemøte før kommunestyret
Parti Dag Klokkeslett Stad
Ap Måndag kl 19.00 Formannskapssalen, rådhuset
Frp Måndag kl 19.00 Publikumssalen, rådhuset
Høgre Måndag kl 19.00 Kommunestyresalen, rådhuset
KrF Måndag kl 19.00 Ordføraren sitt møterom, rådhuset
MDG Tysdag kl 19.00 Publikumssalen, rådhuset
Sp Tysdag kl 19.00 Kantina, rådhuset
SV Måndag kl 18.00 Helsestasjonen i Myro
Venstre Tysdag kl 17.00 Rehabiliteringssenteret
Raudt Tysdag kl 18.30 Formannskapssalen