Løn og personal er strategisk leiing og einingane si støtte i saker knytt til rekruttering, arbeidsmiljø, lønsfastsetjing, lønsutbetaling, lønsforhandlingar, pensjon/seniorpolitikk, forsikring, personalreglement, permisjonar, fråværsregistrering osv.

Løn og personal har tett samarbeid med dei hovudtillitsvalde og hovudverneombodet i kommunen.

Lønsutbetaling i Stord kommune er den 12. i mnd.

Avtalar og ordningar for tilsette i Stord kommune

Tilsette

Namn Funksjon / arbeidsoppgåver Telefon og e-postadresse
Annlaug Tenold Personal- og organisasjonssjef

53 49 66 34/97 55 21 30

annlaug.tenold@stord.kommune.no

Sverre Sørensen Avdelingsleiar

53 49 66 

Sverre.Hagerup.Sorensen@stord.kommune.no

Jon Eirik Kvalnes

HMT-leiar
 

53 49 66 22/99 38 95 62

jon.eirik.kvalnes@stord.kommune.no

Siv Nesse

Koordinator for lærlingar

53 49 66 97/47 28 33 87

sne@stord.kommune.no

Randi Sveinsgjerd

Sakshandsamar/nestleiar

53 49 66 02/97 55 20 16

rsv@stord.kommune.no

Hilde Mary Laukhamar

Sakshandsamar 

53 49 66 92

hil@stord.kommune.no

Kari Presthaug Sakshandsamar og koordinator for legetenesta 

53 49 66 37/97 55 22 08

kpr@stord.kommune.no

Tone Westerheim

Sakshandsamar

 

 53 49 66 91

tone.westerheim@stord.kommune.no

Gerd Kristin Handeland

 

Fagansvarleg løn

53 49 69 12

gerd.kristin.handeland@stord.kommune.no

Bjørg Brattetaule

Refusjon sjukeløn og foreldrepengar 

53 49 67 13

bjorg.brattetaule@stord.kommune.no

Anne Klingsheim

Lønsarbeid

53 49 66 18

anne.klingsheim@stord.kommune.no 

Heidrun Nüsse

Lønsarbeid 

53 49 66 21

heidrun.nusse@stord.kommune.no 

Reidun Toadalen Sæbø 

Lønsarbeid 

53 49 66 82

reidun.toadalen.saebo@stord.kommune.no