Kontakt oss

Telefon sentralbord: 53 49 66 00, opningstid kvardagar 09.30 - 14.30.

Byggesak opningstid kvardagar: 13.00 - 14.30.

Post til eininga skal sendast til e-post rbo@stord.kommune.no, ikkje til direkte e-post adressene.

Besøksadresse: Stord rådhus, Borggata 2, 5417 Stord

Postadresse: Stord kommune, Postboks 304, 5402 Stord

 

Tilsette

Einingsleiar: Elisabeth Gjerde - frå 1.2.23
E-post: 
Telefon: 

 

Fagleiar: Irinja Almås 
E-post: irinja.almas@stord.kommune.no
Telefon: 53 49 68 80 kl 13.00 - 14.30
Linn Kari Langhelle
E-post: linn.langhelle@stord.kommune.no
Telefon: 53 49 68 16
Madel Lillenes Helland byrjar 21.11.22 
E-post: Madel.Lillenes.Helland@stord.kommune.no
Telefon: 53 49 68 83
Regulering
Fagleiar: Jannike Vestbøstad Maraas
E-post: Jannike.Vestbostad.Maraas@stord.kommune.no
Telefon: 53 49 69 39
Gudfinna Erlingsdottir
E-post: gudfinna.erlingsdottir@stord.kommune.no
Telefon: 53 49 68 21
Per Jarle Kosior Valvatne
E-post: pva@stord.kommune.no
Mobil: 975 52 240
Tonje Ekre
E-post: Tonje.Ekre@stord.kommune.no
Telefon: 53 49 68 36
Martina Søvik Olsen
E-post: Martina.Sovik.Olsen@stord.kommune.no
Telefon: 53 49 69 89
Byggjesak  - tilgjengeleg kvardagar kl 13.00-14.30

 

 Fagleiar: Yngve Sagvaag Lunde
E-post: yngve.sagvaag.lunde@stord.kommune.no
Telefon: 53 49 68 37
Øyvind Agdestein
E-post: oyvind.agdestein@stord.kommune.no
Telefon: 53 49 68 03
Tone J. Riisnæs
E-post: tone.riisnaes@stord.kommune.no
Telefon: 53 49 68 17
Håvard Pedersen
E-post: Havard.Pedersen@stord.kommune.no
Telefon: 53 49 69 36
Kart